Stihl profesionālie krūmgrieži un videi draudzīgās motorizkaptis ir īpaši labi piemēroti sarežģīta reljefa pļaušanai - ar viņiem var strādāt vietās, kur stumjamie vai braucamie zāles pļāvēji nevar piekļūt (grāvjos, ap kokiem, gar sētu, aizaugušās teritorijās, stāvās nogāzēs utt.). Plāšais Stihl krūmgriežu klāsts atļauj izvēlēties vispiemērotāko dažādiem darbiem, no vieglas zāles un krūmāju pļaušanas līdz pat superjaudīgiem profesionāliem meža darbiem. Piedāvājumā ir gan elektriskie (piemājas darbiem), gan arī iekšdedzes dzinēja pļāvēji. Svarīgi arī izvēlēties vispiemērotāko griešanas uzgali - tie ir viegli maināmi un dažādi priekš dažādiem darbiem kā zāles pļaušana, krūmu izzāģēšana, meža tīrīšna un citiem.
Stihl krūmgrieži

Stihl vieglās motorizkaptis. Ērtās un vieglās Stihl motorizkaptis var izmantot dārza aprūpes un ainavas uzlabošanas darbiem - tie ir ideāli papildinājumi zāles pļaujmašīnām, jo piekļūst vietās, kur ar tām nevar piekļūt. Var izmantot arī nelielu zāles platību pļaušanai, tādejādi iztiekot bez stumjamā pļāvēja. Pie šīs produktu klases pieder sekojošo modeļu mtorizkaptis: FS 40, FS 50, FS 50C-E, FS 56, FS 56 C-E. Šīs motorizkaptis ir aprīkotas ar 27.2 kubikcentimetru iekšdedzes dzinējiem.

Stihl elektriskās motorizkaptis un krūmgrieži. Elektriskās motorizkaptis,protams,piemērotas piemājas lietošanai un tādu mazu darbu darīšanai kā zāliena malu, puķu dobju malu, sētas malu apkopšanai. Šo zāles pļāvēju īpaši klusais motors padara tos īpaši piemērotus pļaušanas darbiem, kur trokšņu līmenis ir svarīgs. Pie šīs produktu klases pieder sekojošo modeļu mtorizkaptis: FSE 31, FSE 41, FSE 60, FSE 71, FSE 81. Šo elektrisko motorizkapšu jauda ir sākot no 245 vatiem līdz pat 1000 un svars svārstās starp 2,2 un 4,7kg.

Stihl smagie krūmgrieži. Šie daudzpusīgie krūmgrieži ir piemēroti nekoptākām vietām, piemēram, stāvām nogāzēm, apaugušām ar kokiem un krūmiem. Atkarībā no to aprīkojuma tos var izmantot visa veida darbiem sākot no zāliena malu appļaušanas līdz krūmu izzāģēšanai. Pie šīs produktu klases pieder sekojošo modeļu krūmgrieži: FS 87, FS 90, FS 100, FS 130, FS 250. Šie krūmgrieži ir aprīkoti ar 28,4 līdz 40,2 kubikcentimetru četrtaktu iekšdedzes dzinējiem.

 

Stihl attīrīšanas krūgrieži. Šie profesionālie krūmgrieži paredzēti efektīvai ainavas un meža uzturēšanai un dēļ to lielās jaudas ir paredzēti profesionālam darbam un ikdienišķai lietošanai. Šo krūmgriežu priekšrocība ir to lielā jauda, robustums, ekspluatācijas komforts un ideāli piemērotā darbība. Līdzigi kā visi citi krūmgrieži, arī šiem ir viegli maināmi uzgaļi atkarībā no darba specifikas. Pie šīs produktu klases pieder sekojošo modeļu krūmgrieži: FS 310, FS 350, FS 400, FS 450, FS 450-K, FS 480, FS 480-K, FS 550 un FS 480-W. Šie krūmgrieži ir aprīkoti ar 36,3 līdz pat 56,5 kubikcentimetru lieliem iekšdedzes dzinējiem, kas ļauj tiem būt īpaši jaudīgiem!

Stihl uz muguras karamie krūmgrieži. Dēļ tā,ka šie krūmgrieži ir ērti iekārti aiz muguras (skatīt attēlāpa labi), tie ir īpaši piemēroti stāvām, blīvi aizaugušām virsmām. Šo krūmgriežu galvenās priekšrocības ir izcilās manevrēšanas spējas un elastīgais savienojums starp motoru un vārpstu. Šīs īpašības ļauj tā operatoram ietaupīt ļoti daudz spēka. Papildus ērtībai sarežģītos apstākļos tie ir aprīkoti ar novatorisku tehnoloģiju, kas ļauj uzsākt darbu vienkārši nospiežot pogu uz daudzfunkcionālā roktura. Startera akulumators lādējas ierīcei strādājot, tādēļ tas vienmēr ir gatavs darbībai un neprasa īpašas darbības tā uzlādēšanai! Pie šīs produktu klases pieder sekojošo modeļu krūmgrieži: FR 130 T, FR 350, FR 480 un FR 480 C-F. Šie mugurā karamie krūmgrieži ir aprīkoti ar 36,3 līdz 48,7 kubikcentimetrus lieliem dzinējiem.

Mugurā karamais krūmgriezis


Stihl Krūmgrieži
Stihl Krūmgrieži
Modelis
STIHL FSE 31/31
STIHL FSE 52
STIHL FSE 60/81
STIHL FS 38/40
STIHL FS 50
STIHL FS 55
STIHL FS 56
STIHL FS 70 C-E
STIHL FS 87/90
STIHL FS 100/130
STIHL FS 240 C-E
STIHL FS 260 C-E
STIHL FS 310
STIHL FS 360 C-E
STIHL FS 410 C-E
STIHL FS 460 C-EM
STIHL FS 490 C-EM
STIHL FS 560 C-EM

Sīkāku informāciju par modeļiem meklēt oficiālajā mājaslapā angļu valodā, vācu valodā vai arī zvanot uzņēmuma pārdošanas speciālistiem, kas jums palīdzēs izvēlēties piemērotāko krūmgrieža modeli jūsu vajadzībām.

 

Jaunāko preču sortimentu un aktuālās produktu cenas varat apskatīt www.ginalas.lv zem apakšsadaļas "STIHL, Viking cenu lapa", kā arī "STIHL preču katalogs".