Dārza mēbeles izgatavojam no masīva ozola koka, jo tas vislabāk piemērots Latvijas mainīgajiem laika apstākļiem un ir izturīgākais pret trupi. Katrā konkrētā gadījumā cenšamies savienot klienta vēlmes ar situāciju ainavā un piemeklējam savdabīgus ozola elementus. Apdarei iesakām izmantot kombinētās sintētiski-dabiskās eļļas, kas lieliski izceļ koka struktūru un nodrošina koksnes aizsardzību.
Masīva ozolkoka galds un soli

Galda un solu komplekts no masīva ozola pēc klienta vēlmēm izgatavots robustā stilā, kā galveno akcentu izmantojot masu un stabilitāti. Šo mēbeļu komplektu nesabojās ne laika apstākļi, ne bērni, spēlējoties ap vasarnīcu. Klientam ir iespēja pēc saviem ieskatiem turpināt mēbeļu komplekta apstrādi līdz sev vēlamajam izskatam. Protams, piedāvājam arī pilnīgi apstrādātus un apdarītus mēbeļu komplektus.

Šāda stila masīvkoka galdi ir piemēroti arī vasaras kafejnīcām. Protams, varam izgatavot arī vēl masīvākus un smagākus galdus, ko nav iespējams sabojāt vai pārvietot bez speciālas tehnikas.

Masīva ozolkoka galds un soli
Dārza galds un krēsls, taisīts uz nokaltuša ozola stumbra
Dārza galds un krēsli, taisīts uz nokaltuša ozola stumbra

Konkrētais dārza mēbeļu komplekts izvietots nogāzē, oriģināli izmantojot tur pirms tam augušā un nokaltušā ozola stumbru.

Apzāģējot nogāzē esošā simtgadīgā ozola stumbru, reizē iegūts atbalsts platformai, uz kuras izvietota atpūtas vieta, kā arī atrasts risinājums par galda kāju. Kā galda virsma izmantota ripa no cita- vēl diženāka ozola stumbra. Krēsli un atzveltnes izgatavoti no diametrā mazāka, līka ozola koka, kas devis piemērotu ieliektu formu. Savukārt drošības maliņa nogāzes pusē izveidota kā interesants dizaina elements, savijot plānas ozola līstītes.

Ozolkoka dārza zvilnis

Šis zvilnis ir paredzēts saules prieku baudīšanai gan dārzā, gan pludmalē. Tas ir absolūti ekoloģisks, turas kopā bez līmes, bez skrūvēm, stiprināts ar auklām. Izklausās neizturīgs? Gluži pretēji, šis no ozola veidotais zvilnis ir ļoti izturīgs un ērts. Apdarīts ar dabīgu eļļu. Kā lielus plusus var minēt ,ka šis zvilnis ir salokāms, ērti novietojams un pārnēsājams. Cena 50,00 Ls. Šo zvilni ir iespējams pasūtīt arī dažādās krāsās, kontaktējoties ar uzņēmuma darbiniekiem.