Virtuves mēbeles tiek ražotas no ozola un tajās var iebūvēt dažādu sadzīves tehniku - sākot ar izlietni, gāzes plīts virsmu un beidzot pat ar ledusskapi. Protams, iespējams pasūtīt arī virtuves mēbeles (skapīšus, plauktus) bez iebūvētas sadzīves tehnikas.

Visas virtuves mēbeles tiek izgatavotas pēc specpasūtījuma, pielāgojoties nepieciešamajiem izmēriem un vēlmēm.

Virtuves skapītis ar izlietni un darba virsmu
Virtuves plaukts ar ieūvētu izlietni

Attēlā redzamais ozolkoka virtuves skapītis ir ar iebūvētu izlietni. Apakšā aiz durtiņām ir vieta miskastei kā arī neliels plauktiņš. Kā redzams bildē - virs tā ir piestiprināts vienkāršs, taču pieskaņots sienas plaukts.

Virtuves plaukts ar ieūvētu izlietni

Virtuves skapītis ar iebūvētu gāzes plīts virsmu

Pieskaņots augstāk redzamajam virtuves plauktam ar iebūvētu izlietni ir arī šis ozolkoka skapītis ar iebūvēto gāzes plīts virsmu. Aiz durtiņām plauktiņi, kur salikt virtuvē nepieciešamos priekšmetus. Kopā šie divi skapīši un plaukts veido lielisku virtuves mēbeļu komplektu!

Virtuves skapītis ar iebūvētu gāzes plīts virsmu

Virtuves skapītis ar iebūvētu gāzes plīts virsmu
Virtuves iekārta

 

Kā attēlā redzams izgatavojam pilnu virtuves iekārtas komplektu no ozolkoka. Šajā redzamajā virtuves iekārtā ir iebūvēta izlietne, iebūvēta elektriskā plīts. Virtuves iekārta veidota vienā kopīgā stilā ar virtuves galdu. Varam izgatavot virtuves iekārtu  speciāli jebkurai telpai un pielāgot mēbeles pasūtītāju gaumei un vēlmēm.