Tradicionāla dizaina ozolkoka dārza galdi

Pievienots 2014.gada 6. augustā

Izgatavojam arī tradicionāla dizaina dārza galdus un solus no ozola. Materiāla kvalitāti un izmērus iespējams izvēlēties.

Lai sīkāk uzzinātu par mūsu piedāvājumu un cenām lūdzam kontaktēties ar mūsu speciālistiem. 

 

 

Dažāda stila un dizaina ozolkoka gultas

Pievienots 2014.gada 8. aprīlī

Izgatavojam ozolkoka un oša gultas pēc pasūtījuma, nepieciešamības gadījumā veicam gultu un citu mēbeļu projektēšanu. Varam izgatavot arī tāda paša stila kumodes, skapjus un naktsskapīšus.

Lai sīkāk uzzinātu par mūsu piedāvājumu un cenām lūdzam kontaktēties ar mūsu speciālistiem.

 

 

Kļavas koka grīda, Rustic, iespējams pasūtīt arī Premium

Pievienots 2014.gada 9. janvārī

Piedāvājam arī kļavas koka grīdas dēļus. Iespējams pasūtīt Rustic (bildēs) un Premium stilā. Cena Premium 21.50 EUR/m2, Rustic 17.10 EUR/m2. Izgatavošanas laiks 3 nedēļas.

Lai sīkāk uzzinātu par mūsu piedāvājumu un cenām lūdzam kontaktēties ar mūsu speciālistiem.

 

"Rustic" stila masīva ozola ēdamgalds

Pievienots 2013.gada 07. novembrī

"Rustic" stila masīva ozola ēdamgalds 2500x1100 mm, iespējams komplektēt ar tāda paša stila ķeblīšiem.

Cena galdam 450.00 Ls, ķebļiem 45.00 Ls

Lai sīkāk uzzinātu par mūsu piedāvājumu un cenām lūdzam kontaktēties ar mūsu speciālistiem. 

Ozola lameles dažādos platumos

Pievienots 2013.gada 16. augustā

Piedāvājam galdniecībām ozola lameles 2420x5.5 mm dažādos platumos- dabiskā ozola tonī un amonjakā kodinātas riekstkoka tonī. Cena sākot no 8.00 Ls(11.50 EUR).

Bāra galdiņš

Pievienots 2012.gada 16. martā

Pavasaris jau tepat aiz stūra, arī mēs sākam gatavoties. Tāpēc piedāvājam jaunu, stilīgu galdiņu ar kuru jūs pārsteigsiet savus draugus pirmajā pavasara ballītē. Tieši šis ozola vai oša masīvkoka bāra galdiņš uz riteņiem ideāli piemērots mājas viesībām vai dārza svētkiem. Cena galdiņam ar mazajiem ritenīšiem(domāts telpām) 100.00 Ls. Cena galdiņam ar lielajiem koka ratiem(lietošanai pagalmā) 150.00 Ls Katru galdu iespējams izveidot peč savām vēlmēm. Ir iespējami dažādi rokturi, atšķirīgs pudeļu/glāžu vietu skaits, kā arī var izvietot dažādus elementus pēc klienta vēlmēm. Citas mēbeles skatieties mēbeļu sadaļā.

Lai sīkāk uzzinātu par mūsu piedāvājumu un cenām lūdzam kontaktēties ar mūsu speciālistiem.

Veļas skapis

Pievienots 2011.gada 07. oktobrī

SIA "Campus" papildina savu guļamistabu mebeļu kolekciju ar ērtu veļas skapi. Ražots no audzēta ozola plāksnēm. Veļas skapju plauktus un izmērus iespējams nokomplektēt pēc klienta vēlmēm, jo katrs skapīties tiek individuāli darināts pēc pasūtījuma. Skapītī ļoti ērti uzglabāt gultas veļu kā arī dvieļus vai jebko citu pēc klienta ieskatiem. Cenas sākot no 100 Ls atkarībā no izmēra. Citas mēbeles skatieties mēbeļu sadaļā.

Lai sīkāk uzzinātu par mūsu piedāvājumu un cenām lūdzam kontaktēties ar mūsu speciālistiem.

Masīvi ozolkoka galdi

Pievienots 2011.gada 03. augustā

Uzņēmums ir uztaisījis jau kārtējo masīvo ozolkoka galdu. Uzņēmuma vēsturē ir uztaisīti dažādu izmēru un veidu galdi. Šie galdi veidoti pēc norvēģu stila. Galdu izmērus iespējams pasūtīt pēc jūsu izvēles. Ir pieejami gan ar atzveltnēm, gan bez. Cenas sākot no 150,00 Ls. Citas mēbeles skatieties mēbeļu sadaļā.

Lai sīkāk uzzinātu par mūsu piedāvājumu un cenām lūdzam kontaktēties ar mūsu speciālistiem.

Vasaras mēbeļu papildinājums

Pievienots 2011.gada 27.jūlijā

Vasara rit pilnā sparā un SIA "Campus" produktu klāsts paplašinās. Jaunākais produkts gulta-zvilnis no oša.  Šai gultai ir viegli regulējams atzveltnes augstums, kas  ļaus ērti atpūsties jebkuram. Ir izveidots arī plauktiņš priekš dzērieniem, žurnāliem un citām vajadzīgām lietām.  Gultai ir ritentiņi ērtai pārvietošanai. Cena 90,00 Ls. Citas mēbeles skatieties mēbeļu sadaļā, kā arī pie dārza mēbelēm.

Lai sīkāk uzzinātu par mūsu piedāvājumu un cenām lūdzam kontaktēties ar mūsu speciālistiem.

Lielisks jaunums saules mīļotājiem-zvilnis

Pievienots 2011.gada 16.jūnijā

SIA "Campus" jaunākais veidojums ir veltījums saules cienītājiem- zvilnis- absolūti ekoloģisks, bez līmes, bez skrūvēm, kopā turas uz auklām. Izklausās neizturīgs? Gluži pretēji, šis no ozola veidotais zvilnis ir ļoti izturīgs un ērts.  Apdarīts ar dabīgu eļļu. Kā lielus plusus var minēt ,ka šis zvilnis ir salokāms, ērti novietojams un pārnēsājams. Cena 50,00 Ls. Šo zvilni ir iespējams pasūtīt arī dažādās krāsās. Citas mēbeles skatieties mēbeļu sadaļā, kā arī pie dārza mēbelēm.

Lai sīkāk uzzinātu par mūsu piedāvājumu un cenām lūdzam kontaktēties ar mūsu speciālistiem.

Soliņš ar dobtu virsmu

Pievienots 2011.gada 15.jūnijā

SIA "Campus" jauna stila mēbele. Soliņš ar dobtu virsmu izskatīsies labi jebkurā vietā. Pateicoties dobtajai virsmai, soliņš ir ērts sēdēšanai. Šis soliņš ir ļoti stabils, jo ir izgatavots no masīva ozolkoka. Cena 55,00 Ls. Drīzumā tiks piedāvāts arī pieskaņots galdiņš. Citas mēbeles skatieties mēbeļu sadaļā.

Lai sīkāk uzzinātu par mūsu piedāvājumu un cenām lūdzam kontaktēties ar mūsu speciālistiem.

Soliņš Solins

Vannas istabas skapītis

Pievienots 2011.gada 15.aprīlī

Ir jauna nedēļa un SIA Campus ir jauns piedāvājums - šoreiz piedāvājam apskatīt mūsu jaunāko cietkoka mēbeļu sortimenta papildinājumu - vannasistabas skapīti ar iebūvētu izlietni un gaisa caurlaidīgu grīdu dvieļu uzglabāšanai. Šādā veidā iespējams uzturēt dvieļus vienmēr svaigus un patīkamus. Kārtējo reizi vēlamies atgādināt, ka varam pielāgoties praktiski jebkurai klientu vēlmei un izgatavot ozolkoka mēbeles pēc pasūtījuma. Arī attēlos redzamais vannasistabas skapītis ir speciāli pielāgots konkrētajai vannasistabai un klienta vēlmēm.

Lai sīkāk uzzinātu par mūsu piedāvājumu un cenām lūdzam kontaktēties ar mūsu speciālistiem.

Vannas istabas skapītis ar iebūvētu izlietni Vannas istabas skapītis ar iebūvētu izlietni

Cietkoka gultas karkass

Pievienots 2011.gada 7.aprīlī

SIA Campus turpina paplašināt savu piedāvāto cietkoka mēbeļu klāstu - tagad jau pieejamajiem skapjiem, galdiem, virtuves iekārtām, plauktiņiem un citām lietām pievienojas arī cietkoka gultu karkasi. Tos iespējams taisīt gan no ozolkoka, gan oša, gan arī no kļavas un gobas. Gultas karkasi tiek ražoti priekš jebkura Jūsu izvēlētā matrača jebkurā izmērā. Cena sākot no 140 latiem.

Tāpat gribējām atgādināt, ka varam piedāvāt praktiski jebkādas mēbeles vai konstrukcijas no ozolkoka vai cita cietkoka. Iespējamais uzņēmuma piedāvājums ir daudz plašāks kā mājaslapā uzskaitīts - par precīzām iespējām lūdzam jūs sazināties ar ražošanas vadītāju telefoniski vai epastā.

Cietkoka gultas karkass Ozolkoka gulta

Masīva ozola galakoksnes grīdas flīzes un parkets

Pievienots 2010.gada 19.septembrī

Tagad SIA Campus piedāvā arī masīva ozola galakoka grīdas flīzes un ozola parketu. Masīva ozola galakoksnes grīdas flīzes ir jauns un reizē sens produkts, sastopams jau 16. gds. celtās Vācijas pilīs. Sakarā ar izcilo galakoksnes nodilumizturību labi pielietojamas telpās ar palielinātu slodzi- koridoros utt. Lieliski izskatās kā ielaidums ķieģeļu klonā vai starp akmens flīzēm. Izmērs 240x240x40 mm, ieklājamas uz mastikas vai kā peldošās grīdas, savā starpā savienotas ar atspertapu no saplākšņa. Tiek piedāvāts arī tradicionāls parkets izmēros sākot no 300x50 mm līdz pat 1000x100 mm.

Masīva ozola galakoksnes grīdas flīzes Masīva ozola parkets

Zviedru vingrošanas siena

Pievienots 2010.gada 12.jūnijā

Vingrošanas jeb zviedru siena - lieliska ierīce Jūsu bērnu un Jūsu fiziskajām aktivitātēm brīvā dabā - vasarnīcā, pie mājas vai lauku viesnīcas. Kā daudzi atceras no skolas gadiem, šī vingrošanas siena tiek pielietota stiepšanās vingrinājumiem, vēdera preses stiprināšanai, kā arī vispārējiem koordinācijas veicināšanas vingrinājumiem. Atšķirībā no tirdzniecībā piedāvātajiem, mūsu produkts nodrošina iespēju apvienot fiziskas aktivitātes ar uzturēšanos svaigā gaisā.

Šīs sienas tiek piegādātas saliktā veidā. Lai tās uzstādītu Jums tikai jāizrok 70cm dziļas bedres un jāiebetonē balstu gali. Tāpat kā citi mūsu ražojumi, arī šis ir no ozola, kas nodrošina ilgu mūžu āra apstākļos.

Zviedru vingrošanas siena  

„Hercoga Jēkaba skulptūras sēdēšanai Ventas krastā”

Pievienots 2010.gada 6.jūnijā

Maija vidū Kuldīgā notika praktiskās darbības seminārs „Hercoga Jēkaba skulptūras sēdēšanai Ventas krastā”, kura laikā jaunie koktēlnieki no Latvijas amatniecības skolām veidoja skulptūru grupas un mēbeļu komplektus no masīva koka brīvā dabā, izmantojot gan rokas instrumentus, gan motorzāģus.

Mūsu uzņēmums atbalstīja pasākumu ar STIHL motorzāģiem un ar ozola apaļkoksni skulptūru izgatavošanai. Rezultātā radītie darbi priecēs Kuldīgas pilsētas svētku viesus un rotās pilsētu un pasākuma atbalstītāju dārzus un pagalmus.

Sniedzam ieskatu, kādus darbus var izveidot no ražošanai nepiemērotās koksnes, jeb kā defektu pārvērst par efektu!

Koktēlnieki veido skulptūras Ozolkoka krēsli
Ozolkoka krēsls zābaka formā Ozolkoka krēsls
Ozolkoka krēsls laivas formā Ozolkoka krēsls ar Kuldīgas simboliku
Ozolkoka krēsls cilvēka formā Ozolkoka krēsls

Masīvs ozolkoka izvelkamais galds

Pievienots 2010.gada 30.aprīlī

Konkrētais ozola izvelkamā galda modelis izgatavots sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumam mājīga stūrīša izveidošanai gadījumā, ja apkalpojama lielāka kompānija. Gabarīta izmēri 2500x1100 mm maksimālajā variantā, 1500x1100 mm saliktā variantā. Šādas konstrukcijas galds izgatavojams jebkuros izmēros ar dažāda platuma ieliktni-pagarinājumu. Tam nepieciešams tikai variēt ar slīdmehānisma garumu.

Tieši šīs universālās konstrukcijas dēļ galds noderēs gan telpās ar ierobežotu platību, gan lielās ēdamtelpās. Arī galda augstums piemērojams jau esošām sēdmēbelēm, kā konkrētajā gadījumā, kad ap galdu paredzēts izvietot mīksto mēbeļu komplektu, un standarta ēdamgalds būtu neērts.

Sabīdāms ozolkoka galds Izvilkts sabīdāmais ozolkoka galds
Izvelkamais galds pilnā platumā

Ozolkoka virtuves darba virsma un lete komplektā ar ozola galdu

Pievienots 2010.gada 17.aprīlī

Zemāk redzamā ozolkoka virtuves darba virsma ir unikāla mēbele, dizainēta speciāli priekš šī istabas izkārtojuma. Šī lete ir izvietota studio tipa istabā un atdala virtuvi no viesistabas. Tā vienā pusē (virtuves) katrā letes galā ir plauktiņi – tie ir izveidoti mucas formā ar liektām durtiņām. Savukārt, šīs letes viesistabas pusē ir izveidota datora darba vieta.

Lieliski pieskaņots virtuves letei ir ozola galds, kura virsma ir balstīta uz divām mucveidīgām kājām. Vairāk par ozola mēbelēm varat lasīt attiecīgajā mājaslapas sadaļā – ozola mēbeles.

Virtuves lete/darba virsma Ozola galds
Virtuves lete ar otrā pusē datora darba vietu Mucas formas plauktiņs ar durvīm